Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez most akkor fülzúgás, vagy...

Ez most akkor fülzúgás, vagy mindenkinek van ilyen?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött az egész, hogy zajártalomra 1-2 napig elég erősen halottam esténként, nappal nem. Ez elég rég volt már azóta mintha hallanék este lefekvéskor, meg ha nagyon csönd van akkor. Azt szeretném megtudni, hogy nektek van este ha nagyon csönd van és ráfigyeltek. Olyan kislánynak érzem magam ezzel a hülyeségemmel, de még ideges vagyok. Köszi!
2009. nov. 8. 14:45
 1/2 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Elég gyakori panasz a fülzúgás, lehet kezelgetni, találgatni az okát, de általában magától múlik el majd egyszer, a tudomány eléggé tehetetlen.
2009. nov. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már most alig hallom, csak ha ráfigyelek de akkor is csak este, szerintem ez a megfázás miatt is lehetett, mert éreztem, hogy nyomja az arcom a cucc, meg sokszor kell orrot fújnom, meg szeretek sapka nélkül rohangálni ilyesmi... majd nem fogom már hallani pár hét, régebben volt durvább eset is és kigyógyultam, csak olyan rossz emlékeket keltett bennem és ezért kíváncsi voltam arra nektek szokott-e. :)
2009. nov. 11. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!