Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó szemhéj rángatózás...

Állandó szemhéj rángatózás miért van?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hete a nap különböző szakaszaiban vissza-visszatér a jobb szemhéjam rángatózása. Vérnyomásom rendben és látszólag nem is idegeskedem, stresszelem magam halálra.


F/31



2013. okt. 3. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Rövid időre néha rám is rám jön. Bár így egy héten keresztül tán nem volt még. Én se tudtam stresszhez, vagy betegséghez, vagy bármihez kötni ezt. A vérnyomásra mondjuk gyanakodtam, meg hogy enni kellene valamit és jó lesz. De lehet hogy csak valami ideget irritál valami, szóval beláthatatlan időre ilyen lesz, aztán egyszer csak elmúlik.
2013. okt. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magnézium hiány. Nekem el szokott múlni ha iszok egy pezsgőtablettát.
2013. okt. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A magnéziumhiány nem izomgörcsöknél szokott jelentkezni? Vagy ez a remegés is annak számít? :D
2013. okt. 3. 14:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Kimerültség, leterhelt szem? Nem dolgozik esetleg túl sokat képernyő előtt?
2013. okt. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na, az elképzelhető. Munkahelyemen napi nyolc órát az LCD monitor előtt ülök, itthon még 3-4-et a laptop előtt. :(
2013. okt. 4. 10:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Idegrendszeri eredetű. Nagyon nem tehetsz semmit most jelenleg nekem is így lett. Pontosan a jobb szemhéjam. Nagyon kellemetlen, kimerültség jellege van és próbálkozom vitaminokkal stb. Orvoshoz nem megyek mert tuti pszcihológushoz fog küldeni aminek semmi értelme.Kb 2 hete tart nálam de már egyre ritkábban jön elő napközben. A "D" vitamin használ úgy tűnik, a magnézium érdekesen nem.
2015. ápr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!