Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sclerosis multiplex, daganat,...

Sclerosis multiplex, daganat, középfülgyulladás vagy csak hipochondria?

Figyelt kérdés

Szóval pár hónapja néha megszédülök, kicsit kihagy a koordinációm. (nem annyira durván, de észrevehető) Olyan, mintha a fejem középső-hátsó részét nyomná valami. Ez főleg bizonyos fejmozdulatoknál van. Valamint az egyik ujjam néha rángatózik. Ticnek feltételeztem, de talán jobb, ha megkérdezem. Talán csak stressztől lenne mindez? Most közvetlenül nem voltam stresszhelyzetben, de néhány hónapja ill. 3 éve igen. (Utóbbit sajnos elfojtottam.) Lehet ez a hozadék?

17/l



2012. ápr. 19. 17:59
 1/2 anonim válasza:
Ezt csak orvos tudná neked megmondani, keresd fel a házi orvosod.
2012. ápr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Panaszaim nekem kicsit mások, de az elképzelt diagnózisok hasonlóak... :S Pár hete zsibbadás volt napokig a bal lábamon, bal kezemen, aztán utána nem akart rendesen behajolni magától a nagylábujjam. A zsibbadások már nem igazán jönnek elő, de azóta néha fájdogál a fejem a jobb oldalon leginkább, bár néha máshol is, főleg bizonyos fejmozdulatokra. A lábujj nem igazán lett jobb... Az MRI vizsgálatra pedig még várnom kell... :S

Addig is gondolkodhatok, sclerosis multiplex, agydaganat vagy stressz+hipochondira :(


22L

2012. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!