Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet ellene védekezni? Járt...

Lehet ellene védekezni? Járt már így valaki

Figyelt kérdés

Szóval valami olyasmi a helyzetem hogy nagyon empatikus vagyok, és igazából ezt el is fogadom. De kollégista vagyok, és lett egy új szobatársam, akitől az első másodperctől herótom/unszimpatikus volt de nagyon. Megjelent egy nagyon durva rossz érzés bennem, ami nappal még elviselhető, de éjszaka amikor elalszik, akkor nem tudom mi történik, de sokkal rosszabb lesz... megpróbálom leírni mit érzek.


alapjában véve nincs bajom az alvással, jól alszom, egészséges vagyok. De amikor elalszik akkor elkezd kibaaszottul sípolni a fülem, valami féle nyomást érzek a mellkhasomon , ideges leszek, és elkezdek érezni valami furcsa dolgot a szívemmel, pontosan azt mintha kétszer olyan gyorsan verne. De amikor kitapintom a pulzusom akkor érzem a kezemmel a sajátom, és érzek egy lassabb szívverést valahogy belül. És a legrosszabb hogy nem tudok aludni. Nyugtatót szedek hogy aludni tudjak...


Már sok szobatársam volt, de ilyet még soha nem éreztem és nagyon zavar.


Ha nem szedek nyugtatót akkor azt érzem mintha egész éjjel éber lettem volna, és csak bámultam volna ki a fejemből. Meg azt hogy két szívem lenne.


Kikészülök, valaki segítsen.



2013. okt. 3. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:

kéresd át magad másik szobába, vagy beszélj a nelevőddel (nálunk a középiskolai koleszban volt ilyen) a dologról, hogy valamiért mellette nem tudsz aludni, és cseréljenek valakivel szobát..


mi második évre kaptunk egy szobatársat, aki elsős volt, és mi már a harmadik szobája voltunk (mi érettséi utánis képzésbe voltunk, jóformán a legidősebbek voltunk a koleszben) de a gyereknek annyira idegesítő szokásai voltak, hiába szoltunk rá egyszerűen fel se fogta mi történik körülötte, hogy megmondtuk a nevelőnek vagy átrakja másik szobába vagy vér fog folyni...

2013. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát én nem akarok költözni, mert a szomszéd szobában vannak a haverjaim. Őt már megkértem hogy költözzön el, de a koli tele van, nem nagyon tudnak neki szobát adni. De addig amíg nem kap másik szobát, addig mit csináljak?


Amúgy meg nincs is neki értelme maradnia, nem beszél senkivel, meg nem szól egy kukkot se.

2013. okt. 3. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!