Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hosszú hajú lányok! Titeket...

Hosszú hajú lányok! Titeket nem zavar, hogy a hajatok mindenhez hozzá ér napközben? Engem már betegesen.

Figyelt kérdés

Szép és hosszú hajam van, de nem akarom leengedni soha, mert undorodom attól, hogy hozzáér pl. a buszon az üléshez vagy a suliban megfogom.. És zavar, hogy ez nem olyan mint a bőröm, hogy mindennap este lemosom és tisztán fekszek le aludni. Ezért inkább mindig összefogva hordom, hogy még véletlenül se érjen hozzá... Egyáltalán miért undorodom ettől? Nem értem magam.

(Ne javasoljátok, hogy mossam meg minden nap kímélő samponnal, mert sajnos időm sincs rá)

17/L



2013. okt. 6. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat igen ebbe rnar is belegondolt mar. De ha felkotod akkot is koszos lesz pl a sok kosztol ami a levegobe van.
2013. okt. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Nekem ez nem szokott eszembe jutni. De ha egyéb "hülyeséget" nem tudsz magadon felfedezni,akkor vágasd le a hajad. Ez megoldja a problémát. Ha úgyis mindig összefogod lehet akár rövid is.
2013. okt. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább az zavar, hogy mindenhol otthagyom a DNS-emet, mert hullik. Szerintem amúgy is annyi kórokozót belélegzel/megeszel nap mint nap, hogy a hajad ezen már nem oszt, nem szoroz. Sokszor egyébként ahhoz, hogy tisztának érezd a hajad, elég egy kiadós fésülés. A kosz meg ugyanúgy hozzáér mondjuk a kabátodhoz is, és azt se mosod minden nap.
2013. okt. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igazatok van 1. és 3.

Kedves 2., levágatni semmiféleképpen nem fogom, mert nagyon hosszú. Nem nevezném hülyeségnek a problémát, lehetett volna más hangnemben is válaszolni, mert ezt elég lenézőnek találtam. Nem hiszem, hogy azért kellene levágatnom rövidre, mert általában össze van fogva. Na mindegy, a többieknek ment a plusz. :)

2013. okt. 6. 19:12
 5/10 anonim ***** válasza:

Esetleg megmoshatod esténként a hajad is. A kisbabáknak is naponta mossák. Hígítsd fel a sampont!

Nem kellene undorodnod attól, hogy nem minden nap mosol.

2013. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy tényleg nincs időm rá, ráadásul hajmosás után nagyon ronda a hajam, 1 napig száll és utána jó, ezért mosom mindig szombaton. :(
2013. okt. 6. 21:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Ismered az idézőjel értelmét? A hülyeség szó nem véletlenül van abban. Nem akartalak ledegradálni vele! Hányszor mondjuk egyéb dolgokkal kapcsolatban is,hogy "micsoda hülyeség" és ez nem jelenti azt,hogy hülye valaki.

Mindegy. Amúgy nem engem,hanem téged zavar a hosszú hajad,illetve az,hogy koszos lesz. Azt ne javasolja senki,hogy mosd meg minden este,azt se,hogy vágasd le. Akkor mire vártál? Mit írjunk?

Talán tegyél búrát a fejedre.

2013. okt. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem kell tanácsot adni, a kérdés az volt, hogy a többieket is zavarja-e vagy csak én vagyok ilyen "hülye".
2013. okt. 7. 17:06
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokott zavarni, ez a te személyes problémád.
2013. okt. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem az enyém, mást is zavarhat...
2013. okt. 7. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!