Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vasárnap reggel óta folyamatos...

Vasárnap reggel óta folyamatosan sípol a fülem, ez napközben nem zavar csak este lefekvéskor. Hogyan lehet megszüntetni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha még nem múlt el mindenképp menj vele orvoshoz (minél hamarabb). Ha most mész, valószínűleg értágító kezelést kapsz ami javíthat rajta. A javulás esélye az idő múlásával csökken (nekem is volt, amit írtam azt a doki mondta anno).
2012. márc. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Füll-orr-gégészeten adbak rá gyógyszert.Én antidepresszáns szert szedtem 2 hónapig s olyan fülzúgást kaptam,hogy a mai napig nem múlt el,pedig már 5 hónapja nem szedem.Nem gyógyultam meg,de vissza nem merem venni.

Elmentem a füll-orr-gégészetre s ott írtak Betarevint,mondjuk azt se váltottam ki.Mindenképp memj el.Borzasztó zavaró tudom,főleg este a csöndbe.

2012. márc. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!