Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Agyvérzés vagy szimpla fejfájás?

Agyvérzés vagy szimpla fejfájás?

Figyelt kérdés
tegnap óta elviselhetetlenül fáj a fejem! csak jobb oldalt majdnem hogy egy ponton. gyógyszerre sem múlik. és elég furcsán érzem magam ez mellett (nem tudom leírni, de nagyon sz*r) az egyik ismerősöm hasonló módon halt meg. a kérdésem pedig az, hogy nem e lehet agyvérzés nekem is? 17/fiú.

2013. okt. 7. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el egy kórházba a Neurológiára? Ott megmondják.
2013. okt. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha agyvérzés lenne,tuti nem itt irkalnal.Esetleg migrén? Igyál sokat és pihenj.
2013. okt. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szerdára van időpontom a neurológiára. olyan meg nincs sajnos hogy csak oda megyek, és CT, MRI, Stb.. :)
2013. okt. 7. 10:42
 4/8 anonim válasza:
Vegyél be fájdalom csillapítót, tegyél hidegvizes ruhát a fejedre, és feküdj be egy sötét, zaj és szag/illatmentes szobába és aludj egyet! Jobb lesz remélhetőleg! (nekem ez a taktika szokott beválni a már-már elviselhetetlen migréneknél)
2013. okt. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez inkább olyan migrénes fejfájásnak tűnik,fontos,hogy igyál sokat,feküdj le,próbálj pihenni,ha nem is alszol,de csukott szemmel fekszel,jobb lesz,nekem ami bevált,hogy ilyenkor azon az oldalamon fekszem,amelyik fáj,és valahogy nyomásra kevésbé fájt,sőt az is jó,ha felveszek egy sapkát,még a szememre is rászoktam húzni.Elég viccesen nézek ki,de ilyenkor nem nagyon érdekel :))
2013. okt. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de kétlem hogy migrén, mert már két oldalt fáj. de csak egy ponton ez a furcsa.. :O
2013. okt. 7. 10:55
 7/8 anonim ***** válasza:

17 éves korban nem jellemző az agyvérzés,de ne ártana ha lemennél a háziorvosodhoz. Kapnál fájdalomcsillapítót és nem ártana megnézni az agyi ereket,nincs-e egy aneurizmád. Nem minden esetben hirtelen,hevesek a tünetek. Néha jellegzetes erős fejfájás elárulja, hogy a vérzés már elindult, akár napokkal korábban is.

Valószínűleg nem ez van,de jobb utána nézni.

2013. okt. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Próbálj meg megnyugodni

Menj ki a friss levegőre

2013. okt. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!