Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tapasztalt közületek valaki...

Tapasztalt közületek valaki olyan fejfájást, ami akkor jön elő, ha a gyomra rossz?

Figyelt kérdés

Amíg dohányoztam addig gyakran előjött, de mióta pár éve abbahagytam, csak pár havonta. (Ez úttal viszont napok óta tart, mindig ebéd után jön elő, és alvás közben múlik el.)

Görcsölő-lüktető jellegű inkább tompa fájdalomról van szó, amin néha segít, ha a tarkómra hideget teszek, néha az is segít, ha a párom nyomogatja a koponyámat. Lehet, hogy nem kap elég oxigént az agyam...

Valahogy úgy alakul ki, hogy először éhes vagyok, és utána olyat eszem, ami nem esik jól, és ha egyszer előjön, utána nehezen múlik. Van, hogy csak másnap reggelre.

Akinek volt hasonló, az rájött, hogy pontosan mi okozza, és mit lehet ellene tenni?



2013. szept. 18. 21:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!