Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hideg kéz és hideg láb! Ez...

Hideg kéz és hideg láb! Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nyáron sose érzékelem! De viszont most is Szeptembertől sokszor hideg a kezem meg a lábam! De nem mindig csak néha előjön főleg ha gépezek! De nem Lilák és nincs elszíneződés! Ez jelent komoly gondot? Mit tehetek ellene?
2013. okt. 8. 19:34
 1/6 anonim válasza:
Én nekem is ilyen, van hogy jó melegbe is, 18 éves vagyok 184cm és alacson a vérnyomásom, gondolom attól van.
2013. okt. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én 17 éves vagyok és 174 cm! Nekem a vérnyomásom tökéletes! Viszont vashiányos vagyok!
2013. okt. 8. 19:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Keringési zavarok miatt lehetséges. Sokat ülsz, keveset mozogsz, ill. alacsony a vérnyomásod. (Ha a vérnyomásod normális, és mégis hideg a kezed-lábad, akkor ki kéne magad vizsgáltatni, mert valami más a baj.)
2013. okt. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
rossz a vérnyomásod. de amúgy ha egy kicsit tapsikolsz, meg összedörzsölöd a lábad akkor sokkal jobb  ez egyáltalán nem komoly. az ismerőseim többségének is tök hideg a kezük
2013. okt. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A mozgásom az nulla... Eljárok mostantól futni! :)

Keringési zavarok szerintem de a vérnyomásom jó pedig de viszont vashiányos vagyok!

2013. okt. 9. 17:44
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem is ez a bajom...csak az a gáz, hogy nekem elvileg még magas is a vérnyomásom, múltkor az orvosiban megmérték és 150 volt. szóval nem tudom, mitől lehet :/ talán rossz a vérkeringésünk, vagy nem tudom.

16l

2013. nov. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!