Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon stresszes vagyok, nem...

Nagyon stresszes vagyok, nem bírok elaludni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hajnali 1ig forgolódom, aztán elalszom nay nehezen, de többször felébredek, reggel fáradt vagyok, este későn fekszem, kimerült vagyok, de nem megy az alvás, másnap meg fáradtabb vagyok... Ötlet?
2009. nov. 9. 18:04
 1/10 anonim válasza:
Feküdj le hamarabb.miért vagy streszes?:D
2009. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Enyhe nyugtatót is vehetsz be. De ne szokj rá! Frontin 0.25. Különben ha valaki nagyon kimerült előfordul, hogy azért nem tud elaludni.
2009. nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
ugyan ebbe vagyok frontin segit tényleg!!
2009. nov. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is pontosan ugyanez van, ráadásul itt koleszban még nehezebb a dolgom. Először is legyen sötét (akkor fog beindulni a melatonin termelés), ha a villany lekapcsolása nem megoldható, vegyél szemellenzőt. Zaj ellen használj füldugót. Lefekvés előtt fürödj le meleg vízzel (ellazítja az izmokat). Próbálj meg minden nap ugyanakkor lefeküdni (ha teheted). Stressz. Hát igen. Írhatnám, hogy ne stresszelj, de tudjuk milyen világban élünk..

Egyébként ami nekem valóban segített az a (bio)-melatonin (gyógyszertárban kapható). Ez nem altató! Természetes anyag, asszem valami hormon, amit a te szervezeted is termel. Arra vigyázz, hogy a szedésénél tartsál többnapos szüneteket, mert különben hozzászokik a szervezeted.

2009. nov. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első tipp: ha teheted, mindig azonos időben próbálj lefeküdni, de lehetőleg 22-22.30 körül. Lefekvés előtt már ne filózz az elmult napon, a következőn meg egyenesen tilos! A patikában kapható egy három kombinációs gyógynövény készitmény, a neve SEDOGELAT. Én ezzel alszom /este 2 szem/. Nyugodt éjszakát biztosit és pihent ébredést. Próbáld meg!
2009. nov. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bocs, úgy akartam írni, hogy a biomelatonin nem gyógyszer! (altató hatású természetes anyag)
2009. nov. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én az agykontrollt javaslom. Nekem segített.
2009. nov. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket, altatót nem szívesen szednék, ha enyhe is. a biomelatonin ill. SEDOGELAT mennyibe kerül? és mindkettő kapható gyógyszertárban, ha jól értem:) nagyon jó lenne, ha valami használna, mert fáradtan teljesíteni sem tudok rendesen.
2009. nov. 9. 21:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Javasolnám a rendszeres testmozgást. Általában délután vagy kora este. Nem kell lehajtanod magad csak egy kis kellemes frissítő. Rendszeresítve, így hozzászokik a szervezet és megfelelően elfáradsz fizikailag is. A stresszt is oldja a mozgás. Forró zuhany, meleg tej csodákra képes. Valamint ha teheted 5 percig ülj csendben egyedül lehunyt szemmel és próbálj kikapcsolni. Meditálj. Aztán szunya. Egyetértek az előzőekkel abban, hogy ne agyalj semmin. Az alvás következik, nem pedig a hétköznapi problémák megoldása.
2009. nov. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
testmozgásra jelenleg nincs időm, élni is alig... Próbálok lehunyt szemmel, egyenletesen lélgezve feküdni az ágyban, nem gondolni semmire, de még akkor is érzem, hogy "kattog" az agyam. egyszerűen nem megy az elvonatkoztatás:S
2009. nov. 9. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!