Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az emberek tenyleg erzik,...

Az emberek tenyleg erzik, mikor kozeleg a halaluk? Legyszives csak rendes valaszokat irjatok!

Figyelt kérdés
Regota szenvedek anorexiaban,nagyon le vagyok gyengulve, csont es bor vagyok. Felek,hogy meghalok. Fogom erezni? Fajni fog?
2013. okt. 11. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Menj orvoshoz és kezeltesd magad. Még segíthetnek rajtad, hogy ne halj meg.
2013. okt. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van aki érzi. Szerintem ha nem akarsz meghallni skkor tudod mi a teendő: menj orvoshoz, és ahogy írtad tisztába vagy vele, hogy milyen sulyos betegség ez és, hogy belehalhatsz hát akkor tegyél valamit, próbáld meg elfogadni, hogy akkor vagy szép ha megfelelő a sulyod és gondolj azokra akik szeretnek. Remélem segitettem. És tudom, hogy nem könnyü de ha nagyon akarod akkor nem fogsz meghallni de ha nem szeded össze magad akkor bizony szomorú vége lesz, még van lehetőséged de ragadd meg, nem várj tovább! Kitartás! Én voltam anorexiás de most már elég jól állok az evés terén. És tudom ez a betegség nagyon legyengít.

Ugye te nem akarsz meghallni?

Üdv 18/L

2013. okt. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Erről csak a halottak tudnának nyilatkozni, de ők ugye halottak már.
2013. okt. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ember érzi a halála közeledtét. Még akkor is, ha nem 'tudatosodik' bennük.

továbbá nagyon sok ember 'vár' a halála előtt, már ha van még ereje várni. Akit vár, az legtöbbször valamely nagyon szeretett családtagja, barátja, aki nincs jelen. A halál sokszor ennek az embernek a megérkezése után röviddel következik be.

Azok pedig, akik a haldokló legközelebbi szerettei sokszor szintén érzik, sejtik, hogy közeleg a vég.


Egyet viszont biztonsággal ki merek jelenteni. Akik valóban érzik a haláluk közeledtét, azok nem szoktak az interneten firkálgatni. Azok halkan zihálnak és az utolsó lélegzetért küzdenek.

2014. márc. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!