Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A bal oldali szeméremajkamon...

A bal oldali szeméremajkamon (a combom belső felénél a szeméremajkam szélén) tegnap este kijött egy "búb" és fáj egy picit? Gyors válaszokat, légyszíves!

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy lehet szőrtüszőgyulladás, de szerintem nekem nem az van. Viszont akkor lehet, hogy ciszta? Volt már ilyen valakinek, aki tudna adni tanácsot???? Előre is köszönöm! L/18
2010. márc. 8. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
borotválod?mert ak.attól van ,szőrtüszö gyulladás nem hiszem ,hgy cysta lenne pont ott....
2010. márc. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni,hogy pattanás lesz.Nem lehet?
2010. márc. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen borotválom,én is szőrt.gyulladásra gondoltam, de mesi alatt nem szoktam borotválni, így most nincs is leborotválva. Akkor is kialakulhat? Olyan, mintha egy csomó lenne...
2010. márc. 8. 17:27
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy pattanás, mert elég nagy (borsó nagyságú kb) csomót érzek. Ha nem múlik el, akkor háziorvoshoz vagy nőgyógyászhoz menjek?
2010. márc. 8. 17:31
 5/5 anonim ***** válasza:
ht én mondjuk anyunak vagy nővérmnek vagy nagyobb barinőmnek mutiznám és igen ki alakulhta hisz rég a szerveztedbe van....házi doki(ha nő)ha pasi(nem tom:))
2010. márc. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!