Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet hogy ínhüvelygyulladás?

Lehet hogy ínhüvelygyulladás?

Figyelt kérdés

nyáron észrevettem, hogy a kézfejemen van egy görcs, ami fáj.eleinte nem foglalkoztam vele, de amikor rosszabb lett,elmentem a háziorvoshoz.azt mondta hogy megerőltettem,adott egy krémet,amitől el kellett volna múlnia.idővel a fájdalom megszűnt, de a görcs ottmaradt.most pedig pár hete megint elkezdett fájni, sőt a görcs is növekedett.ma voltam orvosnál,és beleszúrt vmi injekciót, amitől el kéne múlnia, de azt mondta, hogy ezt sokszor ki szokták műteni.sajnos a szuritól rosszul lettem, ezért nem igazán figyeltem arra,amit mondott, pont a lényeget nem értettem, a "betegség" nevét.nem is kérdeztem rá,azon voltam,hogy ne ájuljak el./sajnos az ilyenekre mindig így reagálok/.mióta megkaptam a szurit, az egész karom fáj,az ujjaimtól a vállamig.miért van ez?annyi mindent olvastam a neten,nem tudom lehet-e hinni nekik.

mit gondoltok róla?

köszi hogy végigolvastátok:)


2009. nov. 10. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt ínhüvelygyulladásom, de azt másfél hét borogatás és társai után elmúlt. Ilyenről még én sem hallottam.:)
2009. nov. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nem hiszem hogy ez ínhüvelygyulladás, van egy g-betűs betegség, ami ilyen görcsös, amit te mondasz. sajnos nem tudom a nevét. ha nem mulik el a fájdalom, menj el megint orvoshoz... és lehet hogy akkor ki kell vágni azt a csomót :S
2010. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!