Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ínhüvelygyulladás első tünetei...

Ínhüvelygyulladás első tünetei? Mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
Ma olyat feladatot kaptam a melóhelyen, hogy egy pici mozdulatot kellett ismételgetnem a papírokon nagyon sokszor. Nap végére a bal kezem nagyon fájt a csukló felett, az alkarom belső oldalánál. Ha fogtam vagy megszorítottam valamit, erősödött a fájás. Most igyekszem pihentetni, de holnap ugyanebből a melóból egy nagyobb adag vár rám a mainál. Ugye nem így kezdődik az ínhüvelygulladás? És mit lehet ezzel csinálni, ha pihentetni nem tudom? Izomfájdalomra való krémmel ha kenem, az jó? Előre is köszi!
2011. jún. 16. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Infacol krém, csukló szorító vagy fásli és ha nem megy másként, válts munkahelyet :-))
2011. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hideg vizes borogatás kell rá, majd fásli. Ha nem múlik, akkor sebész ír gyógyszert vagy krémet.
2011. jún. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocs, csak most tudtam jönni, de köszi mindkettőtöknek!
2011. jún. 20. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!