Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyire vészes amikor a...

Mennyire vészes amikor a fogorvos vissza rakja valakinek az állkapcsát?

Figyelt kérdés
AZ utóbbi időben elég sokat voltam fogorvosnál és az egyik alkalommal, amikor túl nagyra kellett nyitni a számat egyszerűen kiakadt. Vagy nem is tudom mi lett vele, de képtelen voltam össze csukni a szám. Iszonyatosan megijedtem, majd az orvos lenyugtatott és nagy nehezen sikerült. Azóta, ha már kicsivel is nagyobbra nyitom jobbra ugrik az egész állkapcsom és kattan egyet. Nagyon kellemetlen mert már ásítani se merek. Azt hallottam, hogy a fogorvos orvosolni tudja ezt a problémát egy hirtelen mozdulattal. Ez mennyire fáj? Vagy mennyire ijesztő? Eléggé félek tőle. A válaszokat előre is köszönöm.

2013. okt. 21. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát... Nekem már csinálták, nem volt egy habostorta. Nem is az, hogy fáj, de kb olyan érzés, mint amikor a táblán végighúzod a körmöd. Hogy a gerinceden szaladgál az áram tőle. De tényleg csak egy hirtelen mozdulat és túl vagy rajta.
2013. okt. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem már többször is visszarakták. Első alkalommal rohanni kellett az ügyeletre szombat éjjel, de annyira féltem hogy addig nem hagytam míg nem érzéstelenített el. Azóta többször is előfordult. Sajnos vigyázni kell mennyire nyitom ki.
2013. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Túl lennék már én is rajta legszivesebben..
2013. okt. 21. 20:50
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont holnap megyek délután. kicsit félek is.. :S
2013. okt. 21. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!