Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Azok, akik magánfogorvoshoz...

Azok, akik magánfogorvoshoz járnak, nektek csináltak már gyökérkezelést?

Figyelt kérdés
Rám ez a kezelés vár,ha magánfogorvoshoz megyek,nagyobb az esélye,hogy nem fog fájni?

2013. okt. 20. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy a magánorvos jobban figyel arra, hogy ne fájjon.
2013. okt. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez ahogy az előttem lévő írja. Nekem pont ezt csinálják most kapok majd gyökértömést és én magánhoz járok de egyáltalán nem érzetem semmit.
2013. okt. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen ... egy tündéri magándokim van és az elmúlt hetekben estem át életem első gyökérkezelésén . Elmondhatom ,hogy nagyon jó irányban csalódtam ,sem maga a gyökérkezelés sem pedig utána nem fájt semmi :-) .
2013. okt. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is csak jókat tudok elmondani. Hihetetlenül féltem a gyökérkezeléstől, de annyira jó dokihoz kerültem hogy egyáltalán nem fájt.... abszolút semmilyen fájdalmat nem éreztem! Mikor 3. alkalommal mentem már mondtam a dokinak hogy most már egyáltalán nem félek! :)
2013. okt. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!