Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet? Vírus? Más is...

Mi lehet? Vírus? Más is rosszul van mostanában?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 11napja megy a hasam , hányingerem van , émelygek , szédülök , más is tapasztalt ilyet mostanában? Most jön az influenzaszezon tudom de nekem sosem volt még 11 napig hasmenésem emiatt. Feküdni pihenni kisfiam miatt nem igazán tudok , étvágyam sincs , ha eszek is vmit egyből rosszul leszek. 10nap alatt 3kg-ot fogytam. Orvosom most nincs de ha lesz elmegyek hozzá/kihívom. Mit tudnék tenni addíg?

#hasmenés #hányinger #vírus hőemelkedés
2013. okt. 22. 15:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi az lemaradt , hogy hőemelkedésem is van.
2013. okt. 22. 15:16
 2/4 anonim ***** válasza:

Van valami hányásos, hasmenéses vírus, családunkban is elkapta valaki a kollégáitól, de 3 nap alatt rendbejött. Ha már ilyen régóta tart, akkor sürgősen menj el orvoshoz.


Széntabletta azért nem ártott volna, hogy a hasmenésed megállítsa, és az a gyomrod is fertőtleníti, valamint nagyon sok folyadékot kell inni és az elvesztett sót is pótolni a szervezetedben. Egyél sok reszelt almát, az is hasznos ilyenkor.

2013. okt. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Nem gondoltam , hogy ilyen sokáig tart majd. Àltalában "letudom" pár nap alatt , gondoltam ez is elmúlik. Tabletta nincs itthon de almát fogok enni.
2013. okt. 22. 15:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Az influenza nem jár hasmenéssel és annak a szezonja inkább február környékén van, úgyhogy ezt ne kösd ahhoz.

És egy sima, vírusos hasmenés-hányás is 3-4 nap alatt átmegy az emberen.

Ha már neked ennyi ideje tart és hőemelkedésed van, akkor sürgősen orvoshoz kell menni és széklettenyésztést csináltatni, mert elképzelhető, hogy valamilyen bakteriális fertőzésed van! És arra pedig semmilyen székletfogót nem szabad használni! És azt meg kezelni kell!

Diétázni kell, főtt krumpli, párolt rizs, háztartási keksz, ropi. És sok folyadék! Tejet ilyenkor nem szabad inni, mert az fokozza a hasmenést!

Úgyhogy nem kell itt orvosra várni, a fiad érdekében is orvoshoz kell sürgősen menni!

Ja és probiotikumot is szedj!

2013. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!