Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandóan feszül a nyakam...

Állandóan feszül a nyakam (vagy a csuklyás izmom), mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


egy elég érdekes problémám van.. már egy jó ideje azt vettem észre hogy ha sétálok akkor feszül a nyakam hátsó részén az izmok és a csuklyásizmom. eleinte azt gondoltam hogy izomláz (szoktam nyakra edzeni heti 1-2x) de aztán csak nem múlt el és már jó ideje ez van és a mozgásomra is hatással van, mondta is egyszer az egyik barátom hogy mostanában úgy járok mint egy terminátor... érdekesség még az hogy ha pl ülök az osztályterembe akk órákon is érzem ahogy feszül a nyakam meg amikor fordítom a nyakamat olyan szakadozottnak érzem a mozgást és nem egyenletesnek, de pl ha egyedül ülök egy padnál vagy gép elött akk sosincs ez a problémám..

sok mindenre gondoltam már pl arra a betegségre hogy azt hiszem mindenki engem figyel és ettől szarul érzem magam (vmilyen szinten tényleg ez van, de csak azért érzem magam szarul, mert azt hiszem észrevehetők a tünetei, mondjuk az is mert az egyik ismerősöm mondta is ahogy írtam) és még gondoltam a stesszre, hogy ott gyűlik össze, valahol ilyet olvastam.


Szerintetek mi bajom, mit kéne tennem?

a válaszokat előre is köszönöm

17/f


2013. okt. 22. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Önmasszázs. Egyszer jobb kézzel, azután ballal, vagy fordítva.
2013. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
vagy profi masszörhöz menny el.Vannak olcsok is 1500ft-tól
2013. nov. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!