Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csuklyás izom lazító mozdulatok?

Csuklyás izom lazító mozdulatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a problémám, hogy valamiért a stresszt, feszültséget a csuklyás izmomba gyűjtöm (csak erre tudok gondolni), amiért eléggé be szokott állni, fájni szokott meg ilyenek. Kérlek írjatok műveleteket, amikkel tudnám lazítani, vagy bármi megoldást, mert iszonyatosan fáj! Köszönöm előre is!

15/L



2013. okt. 21. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Rendkívül jól gondolod, okosan jöttél rá, tényleg ott gyűlik fel a legkönnyebben. A legjobb lazító mozdulat, ahogy hasrafekszel a masszázsasztalon, és hagyod, hogy egy gyógymasszőr rendbehozza. Én gyógymasszőrként ezzel foglalkozom, hogy másoknak a csuklyásából meg a többi hátizmából kitessékeljem ezeket a görcsöket, de ha nekem fáj a hátam, én sem tudok jobbat, mint elmenni egy másik masszőrhöz. Kár, hogy a legtöbb ember nem teszi rendszeresen, egészségesebb lenne az ország.

Ha Budapesten laksz, írhatsz privit, tudok segíteni, de előbb természetesen a szüleiddel kell megbeszélned a korod miatt.

2013. okt. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!