Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kicsit émelygek, szédülök...

Bogdán Dániel kérdése:

Kicsit émelygek, szédülök amikor vonatozok vagy buszozok. Miért? Esetleg van valami gyógyszer erre vagy gyógy mód?!

Figyelt kérdés
Köszönom a valaszokat
2013. okt. 23. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
van gyógyszer rá, nem jut eszembe a neve,de ha a patikában kéred tudni fogják. Repülős utak elött is javasolt beszedni, ha valaki émelyeg, vagy szédül.
2014. máj. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 homo ludensz ***** válasza:
Dedalon ha jól emlékszem vagy valami hasonló.
2014. máj. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem is ez van kiskorom óta, most 18 éves vagyok és még mindig nem múlt el.


Nekem vonaton nincs semmi gondom, buszon és autóban annál inkább, illetve hajón is. A B6 és a Dédalon kombináció enyhíti, de ígyis elég komoly tud lenni.


Ha úgy van hogy délelőtt iskolában vagyok és kajáltam, és délután megyek valahova kocsival akkor kicsit jobb, de egy Miskolc - Budapest távtól már elég rosszul vagyok, volt hogy háromszor kellett megállni mert annyira rosszul voltam.


Nem gyógyítható, azt mondják egy idő után kinövi az ember, én még mindig várom azt a pillanatot. Sok sikert.

2014. máj. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!