Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS Miért nem érzek változást...

SOS Miért nem érzek változást az SSRI-től?

Figyelt kérdés
citapramot szedek egy hónapja, 1hete mentem vissza és megemelte az adagom napi 2re. de nem érzek semmi változást. pánikbetegségre kaptam..

2013. szept. 28. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Tehát ugyanúgy kijönnek a pánikrohamok mint eddig?
2013. szept. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát... ugyanugy szorongok, ugyanugy félek egyedül és nem merek tömegbe menni, még boltba se....és ugyanugy halálfélelmem van
2013. szept. 28. 18:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel az emelt adagot még csak egy hete szeded, lehet még nem fejtette ki a hatását. Ha pár hét múlva sem változik a helyzet, beszéld meg a dokiddal, lehet más gyógyszert fog majd írni. De még mindenképp várni kell, hogy az emelt adag hat-e, mert nem 1 hét, mire kiderül.
2013. szept. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pszichoterápia is kéne.
2013. szept. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom... Akarni kell a gyógyulást. de olyan nehéz, akit egyszer elkap a pánikbetegség az szerintem nem is tud kigyógyulni belőle, csak kezelni tudja,,
2013. szept. 28. 18:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Ki lehet belőle gyógyulni. :-) Csak mivel te épp benne vagy, tudom, nem könnyű ezt elhinni. Légy erős! Járj rendesen a pszichiáterhez, és kezdj el pszichológushoz is járni, étkezz egészségesen, és sportolj, én ajánlom a jógát pl. Magyarul változtass az eddigi életeden, ha nem is tősgyökeresen, de apránként.
2013. szept. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm
2013. szept. 28. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!