Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért szúrhat a mellkasom?

Miért szúrhat a mellkasom?

Figyelt kérdés
Hello. A mai napon a szokásos futóedzésemet csináltam, mikor menet közben iszonyatosan elkezdett fájni a mellkasom teljes hosszában aztán mikor megálltam rá kb másfél 2p múlva abbamaradt, utána nem is volt. Olyan volt, mintha egy karddal átdöftek volna. Nem ez az első eset, volt már, hogy itthon csak ültem netezgettem és akkor is ezek voltak a tünetek, de akkor több ideig tartott és nehezen múlt el...Válaszokat köszönöm!

2013. okt. 24. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem ez volt az első eset, akkor menj el egy kardiológiai kivizsgálásra, a háziorvosod ad beutalót. Hozzátartozik a rendszeres sportoláshoz! Ugye az autódat is karbantartod, ha van? Még a kardiológus sem fog tudni válaszolni neked így neten, csak kivizsgálás után.
2013. okt. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. okt. 25. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!