Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Általános nyugtalansággal,...

Általános nyugtalansággal, idegességgel, álmatlansággal, és a stressztől ill. a kialvatlanságtól való állandó (tényleg állandó) fejfájással lehet-e háziorvoshoz fordulni? Vagy ő egyből máshová küld majd?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű elküld majd pszichiáterhez. Valami stresszoldót kellene szedned, vagy relaxálnod. Az ilyen egyéneknél mint te a fejfájást általában a nyaki izom görcsössége okozza. Jó tenne neked még egy masszőr is, aki kíméletesen, és nem erőssen átgyúr, fellazítja a nyaki és gerinc izmaidat.
2010. szept. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet azt mondaná vegyél valerianat, aztán néha vegyél be egyet :) Én egyszer bevettem egyet, és tökre elfáradtam, mentem is aludni egyből.
2010. szept. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mielőtt dokihoz mész, próbáld ki, hogy napi egy literrel több vizet igyál meg, és szedj napi egy Magne B6-ot. Velem csodát tett. Egy próbát megér.
2010. szept. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vizsgald meg az eletmododat, hogy egeszsegesen etkezel, mozogsz-e eleget, s milyen a kornyezet, ahol elsz.


Mielott elkezdenel valamilyen gyogyszert szedni, elotte megprobalhatnad a gyogynoveny nyugtato teait fogyasztani,

mivel hatasos, ugyanugy, mint egy gyogyszer, viszont

ennek nincs mellekhatasa.

Herbaria, Hangulatjavito v. nyugtato teakevereket igyad.

Ha teheted akkor probalj meg relaxalni, es friss levegon setalni.

2010. szept. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hasonló problémám volt nekem is, a háziorvos is Magne B6-ot ajánlott. Gyógynövényes készítményeket is próbáltam, pl. Nervenpflege tabletta, Herbária Nyugtató teakeveréke.
2010. szept. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!