Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha bicepszre gyurok otthon 8...

Ha bicepszre gyurok otthon 8 kg-al akkor szerintetek hogy gyurjak?

Figyelt kérdés
én ugyszoktam hogy 50 szer vagy 100 szor felemelem 6 perc alatt és késsz beleunok:S valamelyik haverom aztmondta több órát kell,dehát minden nap nagyon unalmas lehet vagy inkább nagyobb súllyal fél órát ti mit mondtok?:D
2009. nov. 13. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak otthon teheted meg akkor ne csak bicepszezz mert az kiegyensúlyozatlan lesz, fekvőtámasz,húzódzkodás,felülés,tolodzkodás ajánlott mellé
2009. nov. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyobb bicepszet akarsz, akkor 8 kg-mal nem mész semmire. Azzal legfeljebb szálkásítani tudsz, vagyis zsírt égetni, ezáltal kirajzolódnak az izmok. Próbálj inkább nagyobb súlyokkal többféle különböző gyakorlatot végezni, és fokozatosan emelni a tömeget és a szériaszámot. Gyakorlatokat pl. itt találsz:


[link]


Alapvetően az a szabály, hogy izomtömeg növeléséhez hatékonyabb a nagy súllyal kevés ismétlés, szálkásításhoz pedig a kisebb súllyal több ismétlés.


Ha szép nagy felkart akarsz, a tricepszre is gyúrj! És ne feledkezz meg a bőséges, jól összeállított (fehérje, szénhidrát stb) étrendről és az azonos izomcsoportok edzése közötti elegendő (legalább 48 óra) pihentetésről sem!


A neten (pl. a fenti oldalon) sok érdekes infót találsz. Sok helyen (YouTube pl.) vannak nagyon szépen bemutatott gyakorlatok, rengeteget lehet tanulni belőlük.

2009. nov. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kösz:D
2010. jan. 7. 18:04
 4/6 anonim válasza:
ne 8 kilóval gyúrj mert akkor szálkásítasz és szerintem nincs mit szálkásítanod gyúrj inkább 40 kilóval 4*8 as szériával heti 4 napot pl hétfő,csütörtök: bicepsz tricepsz alkar has. kedd,péntek: mell hát váll láb. szerdán meg pihenj. fokozatosan emeld a súlyt ha nem bírod inkább csináld kisebb súllyal de azért ne 8 kilóval remélem tudtam segíteni
2010. márc. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

ja és úgy ne csináld h 100* és 6 perc alatt bele unsz mert elfogsz fogyni a testépítéshez türelem kell kitartás ha neked ez nincs akkor hagyd a fenébe mert nem érsz el semmit.

17/F

2010. márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja:D
2010. nov. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!