Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nektek hány óra alvás elég...

Nektek hány óra alvás elég ahhoz, hogy viszonylag kipihentek legyetek utána? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nekem ez kb 12 óra,és hétközben mikor csak átlagosan 5,5-6 órára van időm,akkor gyakran szinte használhatatlan vagyok a napi teendőkben,főleg késő délután és reggel.Más is van hasonlóan?Mivel próbáljátok orvosolni?
2013. okt. 29. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 6-7 óra bőven elég ha jól alszom.
2013. okt. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyit kéne aludnom, de az biztos hogy soha nem érzem magam igazán kipihentnek. Van hogy egész éjszaka alszok, felkelek, de egy óra múlva vissza kell feküdnöm aludni, mert szédülök, nem tudom nyitva tartani a szemem stb. A kávé meg nálam semmit nem ér, max nemsoká el kell mennem utána wc-re. Ha hétvégén egész nap alszok, akkor is fáradt vagyok mikor felkelek.
2013. okt. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sinead válasza:
Én eddig egyszer(a 17 év alatt) tudtam kialudni magam rendesen, tegnap. Ez olyan 8-9 óra alvás lehetett. Iszonyatosan idegesít, amikor valaki beszélget pár szobával arrébb, vagy püföli a billentyűket, vagy akár a kutyaugatás, és a többi hülye zaj. Kipróbáltam csütörtök este a füldugót, aznap kiestek a fülemből. Pénteken betettem újra rendesen, hát annál jobb alvást senki nem tud elképzelni. Most azzal van gondom, hogy füldugóval az ébresztőt egyáltalán nem hallom meg.
2013. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!