Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 11/f vagyok. Gyakran mostmár...

11/f vagyok. Gyakran mostmár egyre gyakrabban alvás közben felriadok és mindenem remeg. Levegőt utána kapdosom mintha futottam volna. És ez hányingerrel is jár. Valami tippek hogy mitől lehet? Előre is k. ö. sz. I a válaszokat!

Figyelt kérdés

Hányinger,Szédülés,remegés,homályos látás


és ez kb 20-30percig van azutána valahogy megnyugszom és vissza alszom.


2011. dec. 26. 10:44
 1/2 bánomisén ***** válasza:

Szerintem arra riadsz fel éjszakánként, hogy nem veszel levegőt. Ezért van hányingered, ezért remegsz, szédülsz és kapkodod a levegőt.

Az én gyerekorvos édesanyám azt mondja, hogy a korodbeli gyerekeket ilyenkor fül-orr-gégésszel kell megnézetni, mert szinte minden esetben az orrmandula vagy egy jó kis orrsövényferdülés a bűnös, azt meg könnyen lehet gyógyítani.


Beszélj a szüleiddel erről és karácsony után menjetek el a háziorvoshoz, vagy egyenesen a fül-orr-gégészetre.

2011. dec. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ Hasznát veszem!
2011. dec. 26. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!