Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van ez? És mit lehet...

Miért van ez? És mit lehet tenni ellene? ÁÁÁÁÁ!

Figyelt kérdés
6.-os vagyok, nemsokára 12 éves. Azt veszem észre, hogy egyre testesebb vagyok. Nemrég lefogytam, vékony voltam, most pedig kezdek szélesedni, van egypár hurka a hasamon. Ez lehet azért van, mert jön a rossz idő és ilyenkor többet eszem. Csúnyábbnak is érzem magam. Régen sokszor megdícsértek, például, hogy milyen szép nagy szemem van, most meg az arcomhoz képest apró a szemem. Sokkal csúnyább vagyok és sokkal csúnyábbnak is érzem magam. Ez mikor múlik el?

2013. okt. 30. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:

12 évesen még bőven fogsz nyúlni, így ne aggódj a "hurkák" miatt, de az is természetes, hogy ősszel többet eszik az ember, és felszedünk pár kilót. Tavasszal újra leadod! Ebben a korban pedig a hormonális változások egyúttal a test megváltozásával is járnak.

Nagyon ritka, hogy valaki teljesen elfogadja a külsejét olyannak, amilyen, pláne akkor, ha az illető kamaszodik! :)

Légy türelemmel, próbáld inkább észrevenni magadon azokat a dolgokat, amik tetszenek és próbáld átállítani a gondolkodásodat arra, hogy szép vagy, csinos vagy, ugyanis nagyon sokat számít az ember kisugárzása.

2013. okt. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Óóó..én is így vagyok. :) 20 éves vagyok és ilyenkor felszedek +-pt bár az idei eddig a legtöbb 11 kilót híztam. :D de majd mire megjön a jó idő..úgyan úgy vissza állok a szokásos kilóra.. :)


12. évesen meg ne ezen agyalj..bőven nőlsz meg nyúlasz. Elhiszem, hogy zavaró..engem is zavar. De 12 évesen még ne ez érdekeljen. :)


Ha meg végülis a fogyás mellett döntesz..akkor kérlek ne azt csináld, hogy éhezteted magad. Hanem válts étrendet. És sok mozgás kell. De 12 évesen még nem kell agyonhajszolni magad.

2013. okt. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csúnya nem vagy az biztos!!!
2013. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, hogy ne érdekelne?! Nem éheztetem magam, nem vagyok annyira hülye. És foglalkozom ezzel, 12 éves kor ide, vagy oda, mert nem érzem jól magam a bőrömben!
2013. okt. 30. 14:35
 5/5 Annipan válasza:

válasz arra mitől lesz kövér az ember

[link]

2013. nov. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!