Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan aludjak pihentetően?

Takygabor kérdése:

Hogyan aludjak pihentetően?

Figyelt kérdés
Melós vagyok, ha értitek mire gondolok. Naponta 15-18 órát vagyok talpon, ebből 12 órát dolgozom, nehéz fizikai munka kategóriában. 21 évesen eléggé megvisel. Ne értsétek félre, a munka egész jó, a csapatmorál kiváló, a fizetés problémamentes. Ennyi munka után hiába fekszem le időben, nem tudom magam kipihenni, szinte ugyan úgy kelek fel ahogy lefeküdtem. Kérlek titeket adjatok tanácsot, mit tehetnék. Gyógyszert, altatót elvből kizártam. Előre is köszönöm.

2013. okt. 30. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:

El tudsz aludni? Biztos, mert nem írtad, hogy nem.


Nehéz fizikai munkát végzel, így a szervezetednek extra tápanyagra és vitaminra van szüksége.


Első körben vegyél nagyadagokat tartalmazó multivitamint.

Kettő jó van, amiben minden benne van, és a legjobban megéri, a Jóközérzetes, és a szinte ugyanaz Lenkeis vitamin csomag.


www.jkvitamin.hu

www.drlenkei.hu


Ha ez nem segít, akkor sajnos túl sok a szervezetednek ez a munka, és vissza kell venni. Tudom, ezt mondani könnyű, de hosszabb távon tönkreteszed magad, ha nem tudsz regenerálódni.


Alvásnál legyen csend, sötét, hűs, de nem hideg levegő.

Esetleg gyógytea segíthet, ha nem tudsz elaludni, vagy Hova vagy Valeriána drazsé, ezek gyógynövényeket tartalmaznak csak.



www.

2013. okt. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!