Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mivel lehet házilag kezelni...

JGS fan kérdése:

Mivel lehet házilag kezelni az alvászavart?

Figyelt kérdés

A levenduláról hallottam, hogy azt lehet szagolgatni este, mert nyugtató hatása van. Ez tényleg jó?

Vagy tudtok jobb módszert?



2013. nov. 1. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Citromfűtea.
2013. nov. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

teákkal, illóolajokkal, meditációval, mozgással, helyes táplálkozással és életmóddal...

ha tényleg nem megy, szedj nervenpfleget vagy valeriánát(macskagyökér), egyébként az előzőben is az van, csak még komló, citromfű stb is, tiszta gyógynövényes

2013. nov. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :D

Esetleg valaki tapasztalatból mondja?

A levendula az bevált már valakinek, vagy a macskagyökértea?

2013. nov. 1. 20:07
 4/6 anonim ***** válasza:

hát igazából a teában annyira kevés hatóanyag van főleg ha filteres, hogy szinte felesleges, de jobb, mint a semmi, meg ha megiszod és tudod, hogy nyugtató hatásának kell lennie és szorongatod a meleg bögrét benne a gőzölgő "nyugtató" teával, már kicsit megnyugszol...

nervenpfleget pár napja szedet, hát még nem tudom, ideig-óráig jó..

de valójában tudod az igazi receptet???

párkapcsolat, szeretetteljes közeg, csók, ölelés, szex, relaxálás, szórakozás, kikapcsolódás, hobbi, mozgás, kényeztesd magad, más kérdés hogy nekem sincsenek meg ezek, ezért nyúltam más módszerekhez...

2013. nov. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a legutóbbi válaszolónak.. nagyon tetszik ez a megközelítés is!!! :D
2013. nov. 4. 18:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az valt be.h min. Minden masnap futok egy szigetkort zenevel.meg a pupos kaveskanal magneziumcitrat minden reggel.
2013. nov. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!