Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen vitamint szedjek?

Milyen vitamint szedjek?

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok vékony szálú hajjal, megviselt bőrrel és körmökkel. Nagy súlyfeleslegtől szabadultam meg nem túl rég. Kisgyerekkel vagyok itthon és gyakran hamarabb elalszok mint ő. Hajra-bőrre tényleg a Revalid meg a Biovanne a legjobb? Ne lennének olyan drágák.. Kinek mi a tippje?
2013. nov. 4. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérj tanácsot a gyógyszertárban. Biztos van olcsóbb is, ami ugyanolyan hatékony.
2013. nov. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért vékony szálu a hajad, megviselt a böröd, körmöd? Mindig ilyen volt? Milyen életmodváltás változtatta?
2013. nov. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A hajam mindig is ilyen volt. A bőröm gondolom a fogyás és a nemalvás miatt problémás. A körmöm meg a kisgyerek melletti fokozott házimunkától (gumikesztyű nem jött be, kézkrémezés lehetetlen minden meló után).

Köszönöm, megkérdezem a gyógyszertárban. Vagy inkább gyógynövényesnél?

2013. nov. 4. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!