Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen fajta vitamint szedjek?

Milyen fajta vitamint szedjek?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, de nagyon fáradékony, minden betegséget elkapok sajnos és arra gondoltam, hogy talán vitamin hiányom van.
2009. szept. 12. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
béres cseppet c vitaminnal
2009. szept. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy vashiányos vagy? Nekem is kilenc tüneteim voltak aztán elmentem vérvételre és kiderült, hogy vérszegény és vashiányos vagyok. Kiírtak vasat és amióta szedem minden elmúlt! Sztem menj el egy vérvételre nem veszítesz vele semmit!
2009. szept. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Multi-tabs IMMUNO

Nem a legolcsóbb, de rengeteg vitamin van benne, és tényleg jó (tapasztalatból tudom). 30db-os, Patikában vény nélkül kapható.

2009. szept. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes minden vackot össze enni-lehet, hogy semmi komoly, de lahat nagy gáz is. Komolyan el kell menned orvoshoz. Legfejjebb megnyugtat, és ír fel valami vitamint,legyen úgy!
2009. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!