Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem bírok aludni napok óta?

WyLToR kérdése:

Nem bírok aludni napok óta?

Figyelt kérdés

Mostanság ilyen 23 óra környékén elkezdek álmosodni. De nem tudok elaludni lassan már egyáltalán nem tudok figyelni az órákon nem tudok koncentrálni és magamból sem tudom kihozni a maximumot. Nem tudom pontosan mitől van ez de néha a fény zavar, szemkendőt veszek fel, ha zajt hallok füldugó. Van olyan is mostanság hogy folyton jár valami a fejemben. Régebben jártam agykontrollra ott adtak 1-2 tippet, hogyha nem tudok elaludni csináljam meg.... megcsináltam nem vált be, elmét tisztítottam nem ment valami van hogy ez történik? Forduljak háziorvoshoz ezek miatt hátha ő tud "okosabbat" mondani? Egyszerűen úgy érzem a stressz urrá lesz rajtam. Próbálom csillapítani néha sikerül de néha meg nem. Van valami ötlet amivel eltudok aludni és beválik? nagyon is gyorsan?

Ötletek?



2013. nov. 4. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Pálinka
2013. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már próbáltam de nem jó talán a whiskey
2013. nov. 5. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!