Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem bírok aludni éjjel, csak...

Nem bírok aludni éjjel, csak nappal, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Otthon dolgozom, külföldi kapcsolataim miatt gyakran sokáig fent maradok, és a munkám is sokszor elhúzódik, van, mikor reggel 8-kor, 9-kor fekszem. Egy ideje megpróbáltam visszaállni az éjjeli alvásra, de akkor is csak forgolódom az ágyban, ha fáradt vagyok. Hajnalig forgolódom, és utána tudom elaludni jóízűen. Ez mitől lehet? illetve tudnék rajta változtatni, vagy hagyjam így? Megjegyzem, nekem sokkal jobb érzés, a közérzetemnek is, hogy éjjel vagyok fent, de annyi a bajom, hogy éjjel ugye nem tudok menni helyekre ügyeket intézni, meg boltokba...


23/F


2013. júl. 29. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem nyáron ugyanez a problémám.

Egyszerűen felcserélődik a nappal és éjszaka számomra.

Fordítóként dolgozom, és ahhoz nekem nyugodt környezetre van szükség. Este és éjszaka az az időszak, amikor teljes a csönd. Egyedül lakok, de napközben az autók jönnek-mennek, a szomszédok ajtót csapkodnak, folyosón beszélgetnek, stb., ami engem zavar.

Emiatt jó ideje nyáron úgy vállalok fordítást, hogy a határidő reggelre esik, így éjszaka dolgozom, napközben alszok.


Csak valóban az a baj, hogy a közeli bolt, posta, stb, pedig napközben van nyitva...


Illetve nyár után nagyon nehéz visszaállni a normál ritmusra.


Néha olyan érzésem van, mintha zónát tévesztettem volna. :)


30/N

2013. júl. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Visszaállás: egyre később feküdni, és így elérni az éjszakai alvást. Már ha meg tudod oldani.
2013. júl. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Heh, én meg képregény rajzoló vagyok. :D Nem tudom, hogy vissza akarok-e egyáltalán állni... A külföldi kapcsolatok miatt is. Csak nem tudom, lehet-e ebből valami gáz?


Amúgy tegnap délelőtt 10-kor feküdtem aludni. :D

2013. júl. 31. 01:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Kepregenyrajzolo magyarorszagon.. Persze valos en festő vagyok de en is tudom hogy kepregenyrajzolasbol itthon nem lehet megelni kiveve ha a marvelnek vagy egyeb kiadonak dolgozol akkor bocsi elore is bar kezlrm h igy lenne szal full kam..
2016. márc. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!