Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vesetájékon nyomás érzet...

Vesetájékon nyomás érzet mitől lehet?

Figyelt kérdés

Fáj az egyik oldalon a vesém. Mintha nyomna ott valami.

Mi okozhat ilyet?

Petefészek ciszta okozhat? Magával a vesével is lehet valami?

Semmi felfázásra utaló jel nincs.



2013. nov. 11. 14:41
 1/5 anonim válasza:
53%
Vesekő? Szerintem nézetdesd meg egy orvossal.
2013. nov. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De a vesekő az fájdalmat okoz, nem?

Nem nyomás érzetet, vagy tévedek?


Régebben voltam már urológusnál ezzel, tök hülye volt...rámondta, hogy lumbágóm van szerinte...azt kész, hazaküldött.

2013. nov. 11. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg lumbágód van? Voltál kivizsgáltatni? Vagy csak az urológus hülye és kész?
2013. nov. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Off:

hát ja, az egyik orvos (esetedben urológus) azt mondja nincs semmi bajod, mert ő maga nem tudja mi az, vagy nem az ő területe, a másik orvos, pl kályhához visszamenve a házi orvos megint nem tud mit mondani, az ember már orvoshoz se mer menni, aztán mikor már tényleg ott a nyilvánvaló baj, akkor az illetékes orvos meg azért üvölt le, mert mért nem időben mentünk...

Nagy magyar egészségügy! A drága pénzért (jelenleg havi 6600, meg a többi...) szóval cserébe nuku ellátás.

2013. nov. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lumbágónak azért van más tünete is...az tud "beakadni", nem?

És dölt derékkal próbál járni az ember...hát nekem semmi mozgásszervi bajom sincs.


Nőgyógyászai gondjaim vannak. Megyek is holnap, ha van ciszta az kiderül...esetleg az nyomhat vese irányba.


Elég sokat járkáltam az utóbbi 4 évben orvoshoz. Hogy mondjuk 30-ból, ha 1 csinálja jól a dolgát, akkor sokat mondtam...


Én nyílvánvalóan jobban törődöm az egészségemmel, mint ők.


A szuper urológus után, elmentem privátva uh-ra. Annyit látott a nő, hogy vastagabb a vese fala, ami arra utalhatott, hogy régebben volt gyulladásban...

Semmi egyéb rendelleneset nem látott.

2013. nov. 11. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!