Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a torkommal?

Mi lehet a torkommal?

Figyelt kérdés

már kb vagy 5 hete tart,megjártam vele az egész fül-orr-gégészeti dolgot,sehol semmiféle kóros elváltozást nem találtak,a nyirok csomókkal sincsen baj,semmivel sincs gond,sem a nyeléssel,és nincs torok fájdalmam sem,de mégis,mikor nyelek,enyhén ott érzem,olyan mintha ott lenne valami falat kaja,vagy nem tudom mi:S

néha lemegyen egészen mélyre,mert mintha le tudnám nyelni,csak egyszerűen semmi sem viszi le,már kenyeret is ettem h vigye le,nem rágtam össze nagyon:Sés egy idő után visszajön kb ádámcsutka alá és nyom:S mégis mi lehet ez?:Skérem hogyha lehet akkor valami ehhez értő egyén szóljon hozzá:S



#torok #nyelés #torok nyomás érzet
2012. júl. 24. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Stressz(ha nem is vagy tudatában) kiváltahatja a simaizmok görcsét, ami gombóc érzést okoz a torokban. Vagy ugyanilyen okokból a pajzsmirigy megduzzad, és nyaki szorító érzést okozhat. Egyébként nekem is pont ilyen panaszom van időnként, amit leírtál, pl. pont ma este! Nekem a pajzsmirigyemen van egy elváltozás, esetleg azt uh-n megnézetheted, de én nem hinném, hogy ez a két dolog összefügg nálam! Szerintem ez szorongástól van.
2012. júl. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,valószínüleg az lehet nekemis,holnap megyek vissza kontrollra és majd talán ott is kiderül h mi lehet a baj:)
2012. júl. 25. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!