Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy pihenhetnem ki magam jobban?

Hogy pihenhetnem ki magam jobban?

Figyelt kérdés
5:30kor kelek elkeszulok, leviszem a kutyat utana elmegyek suliba 7 v. 8 oraim vannak, de szornyu almos szoktam lenni. Hazafele sokszor olyan erzesem van, hogy osszeesek a faradtsagtol (szo szerint). Es itthon se a kave se semmi nem segit. Aztan meg tanulas, seta a kutyaval furdes stb.. Es kb. 9kor tudok lefekudni. Higy tudnam jobban kipihenni magam?
2013. nov. 12. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán ha estére innál valami gyógyteát, pl citromfüvet kávé helyett akkor lehet aludnál egy tartalmasabbat. Nálam vitaminhiány szokott ilyen fáradtságot okozni. A kókusztól( kb 200 ft) én erősebbnek szoktam magamat érezni. A lényeg, hogy próbáld ki kávé nélkül az életet, főleg legalábbis délután ne igyál. Az is lehet, hogy lehangol a tudat, hogy minden napod ugyan olyan és túl kiszámítható.
2013. nov. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Biztos nagyon stresszes lehet a suli. A vitaminhiány valóban okoz fáradtságot. Én tudok ajánlani neked számomra jól bevált vitamin készítményt,amit érdemes lenne kipróbálnod, de ezt itt nem szeretném reklámozni.Ha gondolod privátban A citromfű is jó ötlet. Esetleg még a macskagyökeret is kipróbálhatod. A meditáció is sokat segít.
2013. nov. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!