Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Orrdugulás ellen valami házi...

Orrdugulás ellen valami házi praktika?

Figyelt kérdés

Megfáztam vagy valami hasonló, és az orrmandulám be van dagadva. Van valami, amivel javítani lehetne rajta? Csütörtökön emberek közé kell mennem, és nem akarom, hogy olyan hangom legyen, mint egy death metal-os törpének. Gyógyszereket, orrspray-ket nem használok.

19/f


2013. nov. 12. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
tegyél 2 dl vízbe 1 mokkáskanálnyi sót(legjobb a tengeri só) és azt csepegtesd. Ez nem ártalmas, viszont nem is olyan "erős",mint egy orrcsepp vagy spray. Én úgy szoktam használni,hogy nap közben a sós oldatót,estére pedig az orrcseppet. És vegyél Calcium pezsgőtablettát(3x1 tbl.). Az csökkenti a nyálkahártya duzzanatot és a váladékozást.
2013. nov. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. nov. 12. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Inhalálj!Fodormenta vagy borsmenta a legjobb!Tisztítja és fertőtleníti a légutakat.Patikában van sima vagy filteres változata is.Mindkettő jó,a filteres nyilván kényelmesebb.Ha köhögsz is akkor lándzsás útifüvet is vegyél,meg bodzát.Menta&lándzsás útifű&bodza kombit ha iszod napi 2-3bögrével kiizzadsz minden bacit!Mellette sok-sok folyadék mert a bodza vízhatjó is!Ezt a folyadékveszteséget pedig pótolni kell!Pihenj mellette sokat és mihamarabbi gyógyulást!:-)
2013. nov. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szagolj tormát, vagy borsot.
2013. nov. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi segített?
2021. dec. 30. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!