Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs görcsök ellen...

Menstruációs görcsök ellen valami jó praktika?

Figyelt kérdés
sajnos én az első napokban nagyon szoktam görcsölni, és még soha nem fájt annyira mint most, vettem be algo flex-m-et de semmi hatás. :S még csak jobban fáj, tudnátok segíteni ?

2013. máj. 21. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
meristil,v nospa?
2013. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Sok folyadék,esetleg forró vizes palackot tegyél az alhasadra.
2013. máj. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Ülj zsugorülésbe vagy csinálj úgy mint a cicák. Feküdj le hasra és kézzel told fel magad,vagy feküdj le és domborítsd a hátad,mint mikor a macskák "nyújtanak,nyujtozkodnak"(told fel a hátadat ).
2013. máj. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
20%
Nekem appranaxot irt fel az orvosom
2013. máj. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Nekem hosszú éveken át nagyon görcsölt, főleg, mikor elhagytam a fogamzásgátlót. A nagyon alatt azt értem, hogy hánytam, elájultam, stb. Az egyetlen, ami bevált a cink! A menstró előtt 1 héttel kezdem szedni, napi 1 tablettát, és szinte egyáltalán nem fájok, már 1 éve. Hiába kérdezgettem eddig dokikat, gyógyszerészeket, senki sem tudott a cink hihetetlen segítségéről. Guglizd meg, próbáld ki, nagyon ajánlom, azóta tök más lett az életem..)
2013. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%
2013. máj. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12%
Cickafark tea. Ha kell akkor 2 bögrényit egymás után. Nekem legutóbb segített. :)
2013. máj. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Cataflam-ot szedek rá.
2013. máj. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Én is Cataflamot szedtem, meg mindent, próbáljátok ki a cinket, és nem lesz ko a szervezetetek (engem legalábbis nagyon megviselnek ezek az erős gyogyók).:)
2013. máj. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!