Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az lehetséges, hogy egy az...

Az lehetséges, hogy egy az orromon lévő hatalmas pattanás erős nyomkodása miatt van orrsövényferdülés?

Figyelt kérdés

emlékszem, kb 6-7 éve lehetett, egy elég feltűnő pattanás volt az orromon, és mivel én nagyon utáltam a pattanásokat, addig nyomkodtam ameddig már majdnem megőrültem a fájdalomtól, ez is ilyen volt


csak mert azt olvastam, hogy az orrot érő erőteljes ráhatás miatt kialakulhat


múltkor voltam a dokinál és ő világosított rá az orrsövényferdülésre, azelőtt nem is voltam tudatában, hogy ez probléma..most meg elkezdett idegesíteni


20f



2013. nov. 13. 13:33
 1/3 A kérdező kommentje:
meg az is megmaradt, az érzés bennem, hogy nem értettem a pattanás kinyomása után napokkal miért nem áll vissza olyan formájúra az orrom, mielőtt még nem volt ott a pattanás
2013. nov. 13. 13:35
 2/3 anonim ***** válasza:

egy pattanás nyomkodásától nem alakul ki, ha boxolsz és nem sikerül kivédened egy orrodra érkező ütést, azt hívják erős behatásnak, attól simán ferdülhet az orrsövény

egyébként így is születhettél csak eddig a dokiknak nem volt közlési szándékuk

2013. nov. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

de egy nagyobb pattanás, amit úgy nyomtam meg, hogy a bőrömet durván felsértettem..


de az is lehet, hogy úgy van ahogy te mondod, most már végül is teljesen mindegy

2013. nov. 13. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!