Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hol lehet sebeszhez idopontot...

Hol lehet sebeszhez idopontot kerni sebeszhez faggyuciszta (pattanas) eltavolitasahoz?

Figyelt kérdés
2013. nov. 14. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki ne vágasd! Bőrgyógyász kozmetológus egy tizedmásodperc alatt leégeti.
2013. nov. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy egeti le? Ez a faggyuciszta a bor alatt van, nem lehet kiegetni. Amugy nem hol a kerdes, hanem hogy hogyan lehet idopontot kerni?
2013. nov. 14. 10:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Én minden ilyesmit kozmetológussal szedetek le, egy ülésre 20 perc alatt több százat is levesz akár, heg nélkül.

De ha műtőben akarod vágatni és heget akarsz, a Te dolgod.


Hát minden rendelőben máshogy. Amelyikbe menni akarsz, ott kell érdeklődni erről.

2013. nov. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ebbol nincs tobb szaz!! Ez olyan mint egy pattanas,csak nem tud kijonni a faggyu. Szerintem te vmi szemolccsel osszekevered ezt a dolgot.
2013. nov. 14. 10:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 1-2 ilyen van az arcomon, azt is pákával égeti le.

Nekem is mitteszer volt, aztán betokosodott.

A szemem alatt van az arccsontomon.

Több száz az az összes féléből jön össze.

Pl. nekem vannak piros pöttyöcskék.

Ezeket mind egy ülésre szedi le, 2-3 évente megyek.

2013. nov. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg először a háziorvost, hogy egyáltalán hová tartozik az ilyen dolog?

Amúgy bemész a sebészetre és ott elmondod, hogy mi a problémád, ott meg adnak egy időpontot, hogy mikor végzik el az eltávolítást. Legalább is nálunk így működik.

2013. nov. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!