Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lyukas fog okozhat hajhullást?

Lyukas fog okozhat hajhullást?

Figyelt kérdés

Ez talán hülyén hangzik de amikor hajhullásról olvasok tapasztalatokat, említik a vizsgálatoknál hogy fogorvosi is készült. Nekem régóta hullik a hajam, sok mindent kipróbáltam, sampont, hajszeszt, étrendkiegészítőket de egyik sem használ. Több hullik mint kellene és nem csak hajmosásnál hanem fésülködésnél is. Van hátúl egy lyukas fogam.. Elég nagy lyuk de még nem vitt rá a lélek hogy betömessem mert szerintem nem mondok meglepő dolgot azzal hogy tartok a fogorvostól. A kérdésem annyi lenne hogy okozhat-e ez hajhullást? Valakinek hasonló tapasztalat?

24/L



2013. nov. 14. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, szuvas fog szerepelhet a hajhullás mögött. Leggyakrabban ez szokott lenni a probléma, ezért is a góckutatásban mindig ez az első lépés, már mint a fogászat.
2013. nov. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
óóó de még mennyire!
2013. nov. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
50%

De még mennyire, hogy okozhat!


Ha nem mész időben orvoshoz a lyukas fogaddal, nem biztos, hogy meg tudja menteni egy töméssel! Ha elhal a fog, akkor ki kell húzni! Jobb, ha minél hamarabb elmész, mert így is lehet, hogy már késő...


Ugyan már, egy fogtömés az semmi, 24 éves "vén szamár" létedre igazán viselkedhetnél felnőttesebben is!

24/L

2013. nov. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3as, miért lenne valaki gyerekes attól, mert fél a fogorvostól? :D
2013. nov. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen ! Nekem pár éve 50e-ért javszeroltak 1 fogat ,és nincs rajta korona.
2013. nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

#3 vagyok.

Hát csak azért, mert én is 24 éves lány vagyok, de már volt vagy 6 fájdalmas/veszélyes műtétem és egyiknél sem pánikoltam túlzottan, pedig körülöttem mindenki zokogott, hogy "jaj Istenem, most mi lesz, elaltatnak, ott maradok a műtőasztalon, stb.", de ez nem jó hozzáállás, mivel amin túl kell esni, azon túl kell esni és kész! :)

Azzal nem segítesz magadon, ha jól ráparáztatod magad, mert előbb-utóbb úgyis oda jutsz, jobb hamar túlesni rajta, mint sokáig elhúzni és tovább szenvedni! :)

2013. nov. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van már két tömött fogam, egyikkel sem volt jó tapasztalatom, bár közrendelőbe nem szeretnék menni mert félek hogy hanyag munkát végeznek. Magén orvos tömte ezt a kettőt, nem volt olcsó.. De ez a sok szer sem olcsó amit a hajamra kenek úgyhogy marad a fogorvos... Bevallom én is attól félek h húzni akarja majd mert már érzékeny az édesre.. Köszönöm mindenkinek a válaszokat!!
2013. nov. 14. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!