Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A túl hosszú haj (mell alá...

A túl hosszú haj (mell alá érő) okozhat-e hajhullást?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem a hossza miatt hullik. A mell alá érő amúgy sem extrém hosszú.
2013. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten, esetleg a normális hajhullás jobban feltűnhet a haj hossza miatt. Ó, azok a szép hosszú hajszálak mindenfelé a lakásban :)
2013. aug. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Annyira nem szépek, elszomorítóak. :( Már mindenféle drága szeszt és vitamint kipróbáltam, de nem használ egyik sem.

Vérvételi eredményem rendben.

2013. aug. 8. 21:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha főváros környéki vagy, tudok megbízható hajgyógyászt ajánlani, ha érdekel. Olyat, aki nem csak a lehúzásra megy és nekem segített.
2013. aug. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A fővárosban lakok, ezért előre is köszönöm, ha tudsz ajánlani egy megbízható szakembert!
2013. aug. 10. 06:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Őt ajánlom. [link]

Én azóta fodrászként is hozzá járok. Megértő, mivel maga is volt hasonló cipőben. Valószínűleg elküld majd valami vizsgálatra is, egy laborleleted nem árt ha van friss, mert ha nincs, azt szerintem javasolni fogja.

A szerek, amiket használ, drágák nagyon, erre készülj fel. Viszont nem tukmál rád minden vackot, csak azért, hogy kaszáljon, hanem azt adja, amit hasznosnak gondol. És úgy tapasztalom, hogy ezek amiket ad, azon felül, hogy drágák és használnak, elég sokáig kitartanak, de nekem mondjuk rövid a hajam, szóval ez azért változó.

Ha babasampont ajánl, akkor ne a Gabit vedd, hanem a Babylove-ot, ezt előzetesben mondom, mert Gyöngyi megszokásból a Gabit említi, pedig már mondtam neki, hogy a Babylove összetétele jobb. ;)

2013. aug. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja látom írtad, hogy van laborod friss, nem néztem most vissza. Akkor majd vidd el a vizsgálatra magaddal. Sok sikert!
2013. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!