Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 8. ba az orvosi vizsgálaton...

8. ba az orvosi vizsgálaton micsinálnak? :s plíz fontos! Hnap lesz. _.

Figyelt kérdés
na szóval. 8.os vagyok és lesz egy orvosi vizsgálat, már védőnői volt, és ott mérték a súlyt,vérnyomás,magasság,lúdtalp,szemedjóe..stb. Akkor az orvosin micsinálnak?v-v légyszi segítsetek.
2013. nov. 17. 16:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Minden helyen más. Nálunk pl vérnyomást sem mértek.
2013. nov. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
jajj csak a pólót ne keljen levenni meg a nadrágot v-v félek ezt nem uszhatom meg v-v de tök szégyenlős vagyok o-o
2013. nov. 17. 17:00
 3/18 anonim válasza:

Nálunk a nemiszervet megnézték.

Ja és ne hasznáj már ilyen idegesítő smileykat

2013. nov. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
de komolyan..ha már válaszolsz egy kérdésre miért nem lehet normálisan? na m1 fontos úgy hogy akkor tessék nem használok "idegesítő" szmájlikat. Megteszi?
2013. nov. 17. 17:06
 5/18 anonim válasza:
fiú v lány vagy? :)
2013. nov. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
lány :)
2013. nov. 17. 17:06
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekünk anno azok voltak, amiket te felsoroltál + hallásvizsgálat, megnézték a gerincünket, meg a lábujjaink között.

Nemi szerveket soha nem vizsgáltak az én iskoláimban, és mástól sem hallottam ilyenről.

2013. nov. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
hát akkor tudok segíteni. Magasságot, súlyt, vérnyomást, és mellbőséget mérnek (ezért lekell venni a pólót, mást nem kell csak a pólót)+megnézik a szemedet meg a gerincedet asszem annál is fontos volt h ne legyen rajtad póló.
2013. nov. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
de ilyesmiket már mértek a védőnőin:\ és megkérdeztük az ofót ő meg azt mondta ez más lesz, mert ezt az orvos csinálja.
2013. nov. 17. 17:11
 10/18 anonim ***** válasza:

Milyen vizsgálatra gondolsz pontosan, hogy lesz? Gondolom elképzelted már, hogy mit nem szeretnél, mert látom az írásodon, hogy félsz.

Részletezd egy kicsit, hátha meg tudlak nyugtatni.

2013. nov. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!