Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy tudnám orvosi fehérítés...

Hogy tudnám orvosi fehérítés nélkül ki fehérítettni fogam otthon? Párkeresés miatt lenne fontos:$

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 21:57
 1/10 anonim válasza:
59%

rossz kategoria.

amugymeg a google a barátod.

2010. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fogfehérítő krém,vagy ha többször mosol fogat?

Vagy no kávé/cigi.

2010. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Most viccen kívül: napi egyszeri vagy kétszeri fogmosással és ha cigizel, akkor leszokással. Ennyi.
2010. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de párkapcsolat miatt fontos mert nem dohányzom nem kávézom ...és zavarna kapcsolatokba:$
2010. júl. 2. 21:59
 5/10 anonim válasza:
100%

Hát én régebben azt csináltam, hogy sütőport szórtam a fogkrémre, majd úgy mostam fogat. Nekem bevált. Olyat is hallottam, hogy szódabikarbónát kell a fogkrémmel összekeverni, bedörzsölni a fogaidat, 1-2 percig rajtahagyni, majd kiöblíteni:)

Remélem segítettem!

2010. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
vannak ilyen fogkrémek.. azzal moss fogat napi 2x meg semmi tea,kv,cigi.. ennyi.
2010. júl. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
am ha rossz kategória, akk miért mindig nekem kell bejelenteni??!!
2010. júl. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

lehet kapni fehérítő fogkrémet.

meg amúgy, ha szódabikarbónával fogat mosol az is fehérít. de vigyázz heti 2 alkalomnál többstzör ne csináld.

2010. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
2010. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az igazán szakszerű, tartós fogfehérítés csak fogorvosi rendelőben lehetséges. Érdemes áldozni rá. Két és fél éve fehéríttettem és még mindig szép fehérek. Igaz nem kávézom rendszeresen és nem dohányzom. Az házi praktikák többsége roncsolja a fogzománcot.
2010. júl. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!