Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 3 szem coaxilt vettem be nem...

3 szem coaxilt vettem be nem régen. Most ihatok erre egy kis alkoholt? (2-3 sört)?

Figyelt kérdés
Am. napi 3x1- az adagom reggel, délben, este csak nem volt időm eleddig bevenni őket. Fél órája vettem be és most akarok sörözni társasággal!
2013. nov. 23. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
El kell,hogy keserítselek,de az ilyen típusú gyógyszerek mellet tilos alkoholt fogyasztani.
2013. nov. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még valami. Az adagja 3x1, nem 1x3. Nem véletlenül. Úgy tudja kifejteni a hatását,ha elosztva veszed be nem egyszerre. Máskor ilyet ne csinálj!
2013. nov. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hallod 1 éve szedem ÉN érzem hogy hogyan hat és milyen a hatása! Orvosnőm is azt mondta hogy ő szerinte vegyem be külön külön de az se gond hogy ha egyszerre. Szóval na de mind1 is ezt csak az értheti aki benne van! Am. azért is krédeztem meg mert betegtájékoztatón annyi van hogy NEM AJÁNLOTT ALKOHOLRA BEVENNI! de ettől függetlenül még be lehet..
2013. nov. 23. 18:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudnám,hogy mi a fenének tetted fel a kérdést!? Te már eldöntötted,hogy mit fogsz csinálni,hiszen utánanéztél és magyarázod a dolgokat.
2013. nov. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!