Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Faiparban dolgozok és sokat...

Faiparban dolgozok és sokat kell hajolgatni sajnos.8 órán keresztül. És a hátam meg a derekam az utolsó 2-3 órában érzem hogy alig bírja főleg mert magas vagyok. Nem könnyű és fizikailag nem vagyok egy túl erős. Valaki tipp?

Figyelt kérdés
Valakinek ötlet? Kenőcs használva vagy más tipp? nemrég kezdtem melózni

2013. nov. 26. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem szerezz be néhány étrend kiegészítőt.

Pl. J-X-Complex + HMB + Milk Protein Force.

Így ha keményen dolgozol, akkor rendesen hozzáfejlődik az izom, és nem lesznek fájásaid. Érdemes reggel este nyújtani, az sokat számít.

A kenőcsöket felejtsd el, mert nem a problémát oldják meg, csak átmenetileg lehet jobb velük.

2013. nov. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Apranax-gél + szerezz be egy Tens készüléket. Sokféle van, sokféle árfekvésben. Elektromosan lehet vele stimulálni a fájdalmas területeket, szerintem nagyon jó.
2013. nov. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!