Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok rosszul a kávétól?

Miért vagyok rosszul a kávétól?

Figyelt kérdés

Ha iszok akár egy csepp kávét is, utána rosszul érzem magam. hányingerhez hasonló érzés, lefáradás... Kisebb fejfájás, szemem körüli fáradtság, meg hasonló tünetek lépnek fel, de előfordulnak ilyen kisebb nyomási hatások is pl. a mellkasomban. Nem szívi baj szerintem, de ez érdekes. Szeretem a tejeskávét, szóval nem tudom, hogy most mit csináljak. Régen nem volt ilyenem szerintem. Bár akkoriban energiaitalt ittam.

De manapság a kólától ugyanígy érzem magam majdnem. Bár a kávétól erősebbek a tünetek kicsit.


2013. nov. 26. 18:42
 1/4 A kérdező kommentje:
azt is észrevettem, hogy van egy olyan ritka alkalom, mikor semmi bajom tőle, hanem azt a célt szolgálja, amire van. De ez ritka.
2013. nov. 26. 18:44
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
van olyan, hogy koffein allergia...
2013. nov. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De nálam miért jöhetett ez ki?

Az nem lehet, hogy én alapból mindig fáradt vagyok és csak azért tesz rá? vagy nagy vérnyomás? vagy hasonlók miatt?

Azért megnézem ezt a koffeinallergiát.

2013. nov. 26. 18:52
 4/4 anonim ***** válasza:
passz. Honnan tudhatnánk mi bajod van? Menj el háziorvosodhoz és tőle kérj segítséget
2013. nov. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!