Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kávétól lehet valaki ilyen...

A kávétól lehet valaki ilyen rosszul, ha nincs hozzászokva?

Figyelt kérdés

Kb. egy hete történt az eset.

Társaságban voltam, és bontatlan 2 in 1 kávét fogyasztottam. De előtte soha-soha nem kávéztam.


Miután megittam, irtó rosszul lettem:

izzadtam és hidegrázásom volt, remegtem, száradt a szám, nagyon szédültem.


Semmi más olyat nem fogyasztottam, amihez ne volnék hozzászokva, kivéve a kávét.

Azt tudni kell, hogy korábban voltak szív- és érrendszerei panaszaim.


Mi zajlott le a szervezetben?

A barátom azt mondta, hogy ez eléggé súlyos reakció volt.


35/N


2013. nov. 22. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem pontosan ez a reakcióm a koffeinre...
2013. nov. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a választ!


Ez mennyire komoly? Mennyire jelent veszélyt?

Én még így soha azelőtt nem éreztem magam.


Ja, azt még elfelejtettem, hogy amikor a tünetek múlni kezdtek szúró érzés még volt a szívemnél.


Olyan, mint amikor valaki kifullad futáskor és szúr az oldala, csak nekem a szívem környékén volt ez az érzés.

2013. nov. 22. 09:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Kávétól velem is ez van én se bírom a koffeint:S Semmi bajod nem lenne a kávézástól de ne hirtelen kezdj el 20 bögrét meginni hanem fokozatosan. Ha viszont szívbetegséged van akkor nem annyira ajánlom csakis mértékkel ha nem muszáj hanyagold.
2013. nov. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!