Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy lehet a legpontosabban...

Hogy lehet a legpontosabban megmérni a magasságomat, mert szeretném igazán megtudni, mennyi is az annyi?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, orvosi vizsgálaton 164 cm-nek mértek, anyukám 166-ot mért, bátyámat is megkértem ő 165-nek mért én magamat 163 cm-nek mérem, akkor most mi az igazság?

2013. nov. 27. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
4%
az az igazság hogy törpe vagy és kialakult nálad egy olyan mentális betegség hogy töpszlikomplexus :))
2013. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem mindegy hogy 163 vagy 166 cm vagy. Ha kérdezik mond ami tetszik,de mind2 átlagos női magasság nem kell ezen problémázni :)
2013. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Srác vagyok! De növekedési hormon betegséggel születtem, ezért fontos nekem, hogy tudjam hány centi vagyok. ( amúgy letörpézni nem szép dolog, nem tudhatod ki mi miatt alacsony )
2013. nov. 27. 19:49
 4/7 anonim ***** válasza:

2# vagyok

Szerintem válaszd az orvosi vizsgálaton mértet,de jó ha tudod hogy az ember magassága 1-2cm nap közben is ingadozik(reggel a legmagasabb és aztán csökken)

Amúgy már nem nagyon tudsz ezzel mit csinálni 22 éves vagy már nem fogsz nőni,de amint már mondtam ez átlag női magasság ergo a nők fele alacsonyabb nálad szval van miből válogatni :)

Amúgy ahhoz képest hogy egy betegség miatt lettél alacsony egész normális magasságod van.Van aki simán lesz ekkora...

Milyen magas a bátyád ha szabad kérdezni mert akkor valószínűleg te is akkora lettél volna simán?

2013. nov. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
nem tudhatom ki mi miatt alacsony, de azt tudom hány centi vagy és ebből következik hogy nem nőttél túl nagyra és már nem is foksz!
2013. nov. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bátyám kereken 180 cm magas, mai átlag férfi magassággal rendelkezik, szóval én is kábé, akkora lettem volna, de hát az injekcióban kapott növekedési hormon nem olyan jó, mint az "eredeti". :) Utolsónak meg annyit közölnék, hogy tisztában vagyok azzal, hogy nem fogok nagyobbra nőni, de ebben a betegségben, FONTOS tudni az elért magasságot. És a sértegetésedre ezt válaszolom: nem FOKSZ hanem FOGSZ!
2013. nov. 28. 15:04
 7/7 anonim ***** válasza:
egy paraszt az utolsó ne is foglalkozz vele. Az orvosi vizsgálaton mértet vedd alapul,vagy ha újra akarod mérni akkor reggel menj be a rendelőbe és csináltasd meg még egyszer,esetleg nálunk a patikában is megmérnek..(Törökbálint)
2013. nov. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!