Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem bírom elfogadn...

Mit tegyek? Nem bírom elfogadni a magasságomat?

Figyelt kérdés
nem sokára 17 leszek (fiú) és kb 190 cm vagyok, és hihetetlenül zavar. a buszon mindenki egy fejjel kisebb nálam a suliban is, ruhát nem tudok normálisan venni mert a karom miatt kell az xl de vékony vagyok szóval nem áll jól. Mindennap megkapom hogy azt de magas vagy stb. Mindenkinek az az első véleménye hogy jaa az a magas srác. A lányoknál is hülyén néz ki hogy van köztünk 3-4 fej. Utálom magam néha. Mit tegyek?:((
2013. okt. 2. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Én nő vagyok és mindig 165 voltam, soha nem volt 190-nél alacsonyabb pasim. :) Szerintem sok lánynak bejönnek a magas srácok, és azért emlegetik mindig a magasságot, mert te ezzel tűnsz ki a többiek közül. Aki alacsony, az meg hidd el állandóan kapja a megjegyzéseket hogy porbaf*ngó és kertitörpe. Semmi baj a magasságoddal, hidd el! :)
2013. okt. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De én akkor sem tudom elviselni, úgy bámulnak néha mintha nem láttak volna még magas embert.. meg hogy jajj milyen hosszú ujjaim vannak meg lábaim stb. elegem van.
2013. okt. 2. 22:08
 3/5 anonim válasza:

én ismerek tizenöt éves srácot aki két méter magas. ne parázz.

14/L

2013. okt. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Ne aggodj! Vannak nagyon szep 175-180 cm magas lanyok
2013. dec. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Es azt mondom hogy ferfiak tobbsege mindent megadna azert ,hogy akkora legyen mint te na ehez mit szolsz ?

En jo magak 182 vagyok jo ez nekem , de tenyleg nagyon sok ferfi orulne ilyen magassanak.

2014. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!